REHAU KONSEPTİ

REHAU

Rehau - Highlights

REHAU SİSTEMİ İLE YAŞAMINIZDA KOMPLE ÇÖZÜMLER SAĞLAR

Her bina farklı unsurları ve görevleri bir araya getiren, tüm bileşenleri sorunsuz ve verimli bir şekilde birlikte ise çalışan karmaşık bir organizmadır.
REHAU binalar ve enerji, su ve altyapı sorunları için Avrupa'nın önde gelen üreticilerine yenilikçi polimer bazlı çözümler sunmaktadır.
Ürün yelpazesinin çeşitliliğinde her görev ve uygulama için doğru teknoloji bulacaksınız.
İleriye dönük akıllı çözümler, ekolojiye saygılı ve ekonomik, tasarım kalitesi yüksek,fonksiyonel özellikleri fazla, güvenli ve konforlu yenilikler geliştiriyoruz. Deneyim ve teknik uzmanlık ile karmaşık sistemleri mümkün olan en kullanışlı şekilde yapmak için modern malzeme ve ortak platformlardan yararlanıyoruz.
REHAU birçok alanda güçtür. Spektrum analizi, tasarım, planlama, uygulama ve operasyon destek uygulama aralıkları - dört farklı kesimleri içerir.

YAPI

Binaların içi için geliştirilen ve REHAU standart bileşenler ve bireysel hizmetlerinden, yenilikçi ve teknik olarak gelişmiş çözümler üretmektedir. Onlar modern ısıtma ve soğutma, endüstriyel boru ve basınçlı hava sistemleri için elektrik, gaz ve su arasında değişir.

PENCERE VE CEPHE

Pencere ve cepheler her bina için belirleyici mimari tasarım öğeleri ve verimlilik belirleyici bir faktördür. REHAU yüksek kaliteli, yenilikçi ve enerji tasarruflu profil sistemleri sunar. Tüm profiller ve kapsamlı hizmetler için ortak bir platform ile optimum verimliliği sağlamaktadır.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Dünya yüzeyinin altında Altyapı işleme, güvenilirlik ve dayanıklılık için özel gereksinimleri vardır. REHAU su yönetimi, enerji ve telekomünikasyon, yanı sıra toprak işleri ve kurumlar için akıllı ve uyumlu çözümler sunan küresel ekonomik ve çevresel projeler yürütür.

YENİLENEBİLİR ENERJİ

Kaynak ve iklim dostu enerji bir bütün olarak insanlık için, gelecek için ve özellikle inşaatçılar için en önemli konulardan biridir. Yenilenebilir enerji kaynaklarından enerjinin verimli kullanımına kadar REHAU bu yönde çalışmaktadır. Biz yüzey ısıtma veya soğutma, yenilikçi jeotermal sistemleri ve yer-hava ısı değiştiricileri birleştiren bütünsel bir yaklaşım oluşturdu.