GÖLGELENDİRME - ŞEMSİYE

GÖLGELENDİRME - ŞEMSİYE

GÖLGELENDİRME - ŞEMSİYE

Güneşe Karşı Şık, Pratik ve Kullanışlı..

Konutlarda ve Ticari alanlarda güneşi kesmek için şemsiyeler ile verimli çözüm elde edebilirsiniz.

  Teklif Almak İçin Bize
Paylaş:
TELESKOBİK MEKANİK ŞEMSİYE Sisteme entegre edilen alüminyum gövdeli dişli/vidalı redüktör sayesinde yardımcı kol ile çevrilerek manuel açma/kapama yapabilmektedir.
TELESKOBİK AYDINLATMALI ŞEMSİYE Mevcut şemsiyeye ilave olarak Güneş enerji paneli, kesintisiz güç kaynağı ve elektronik kontrol paneli sayesinde gece kullanımına uygun, uzaktan kumanda ile korniş tipi ledli sistem aydınlatma yapabilme özelliği mevcuttur.
TELESKOBİK ELEKTROMEKANİK ŞEMSİYE Mevcut şemsiyeler dışında, kendi segmenti içinde ilk olma özelliği taşıyan bu model, bütün fonksiyonlarını uzaktan kumanda ile yapmaktadır.
YATAY AÇILIR / KAPANIR – MODEL Yatay çalışma prensibiyle, yatay açılır kapanır model farklı ölçülerde, mevcut alanların gölgelendirilmesinde çok daha modern ve şık bir seçenektir. Komple alüminyum iskelete sahiptir.
DIŞTAN DİREKLİ – MEKANİK ŞEMSİYE Mevcut şemsiye modellerinden farklı olarak, komple alüminyum iskelete sahip olup açma / kapama, taşıyıcı ana boru içindeki mekanik sistem ile yapılmaktadır. taşıyıcı ana boru şemsiyenin dışında olması sebebiyle maksimum kullanım alanı sağlar, ana boru ve konsol sabittir.
DIŞTAN DİREKLİ / KATLANIR – MEKANİK ŞEMSİYE Mevcut şemsiye modellerinden farklı olarak, komple alüminyum iskelete sahip olup açma / kapama, taşıyıcı ana boru içindeki mekanik sistem ile yapılma seçeneği mevcuttur. Bu modelimizde taşıyıcı ana boru sabit, taşıyıcı konsol katlanarak şemsiye kapanmaktadır.
İPLİ MEKANİZMALI – MEKANİK ŞEMSİYE Mevcut şemsiye modellerinden farklı olarak komple alüminyum iskelete sahip olup hafifletilmiş konstrüksiyon sayesinde kullanım alanlarına göre dizayn edilmiş ekonomik şemsiye modelimizdir. İpli mekanizma ile çalışmaktadır.

UYGULAMA ÖRNEKLERİ