AKSESUARLAR - BECKER

AKSESUARLAR - BECKER - AKILLI PANJURLAR

BECKER - AKILLI PANJURLAR
BECKER - AKILLI PANJURLAR

Evinizin orkestra şefi sizsiniz

Bir panjur; ışık ve gölge, sıcaklık ve serinlik isteklerinize esnek bir şekilde uyum sağlayabilmelidir. Akıllı evinize bir Becker motorunu entegre ederek bu esnekliği elde edebilirsiniz.

Benim panjurum. Benim otomasyonum.
Evde bir panjurun olması bir konfor meselesidir. Ancak onu manuel çalıştırmak genellikle pek de konforlu değildir. Bu sebeple Becker’in otomatik motoru sizin görünmez yardımcınız olacaktır.
İster tadilat yapın ister yeni bir bina planlayın: Ürünlerimiz ile panjurlarınızı tam otomatik olarak çalıştırırsınız ve böylece sadece zamandan değil, enerjiden de tasarruf edersiniz.
Buna ek olarak mobilyalarınızı güneş ışığından veya evinizi hırsızlıktan korursunuz. Daha fazla konfor elde edin ve kontrol her zaman sizde olsun, bunu Becker ile yapabilirsiniz.

Kullanımı güvenli ve hırsızlara karşı koruyucu, Becker motorları ile huzur içinde uyuyun ve uyanın.
Hoş bir mekân kliması enerji tasarruflu yaşamla buluşuyor, gelecek vaat eden bir kombinasyon.
Zamanlayıcı, ışık sensörleri, uygulama kontrolü ve çok daha fazlası, gerçekten oldukça konforlu!
BECKER - AKILLI PANJURLAR
BECKER - RADYO SİNYALLİ KUMANDA

Maksimum rahatlık için sinyal sistemleri.

Tamamen kontrol ünitesi kablosu olmaksızın döşeme olanağı. Kolay kurulum. Ve son derece konforlu kullanım. İşte Becker’in panjurlarınızın kablosuz kontrolü için geliştirdiği sinyal sistemleri size bunu sunar. Sistemler ilk adımdan itibaren akıllıca düşünülmüştür ve her zaman akıllı ev teknolojisinin en ileri noktasındadır.

BECKER - AKILLI PANJURLAR
BECKER - KABLOLU KUMANDA

Panjurla aranızda güçlü bir bağlantı.

Panjurlarınızın otomatik kontrolü için telli bağlantıları kullanmayı tercih ediyorsanız, bu da iyi bir seçimdir. Çünkü Becker sizin için dış etkilere çok akıllıca tepki veren motorlar geliştirmiştir. İster engeller ister lamellerde don ister sıcaklık dalgalanmaları nedeniyle malzemedeki hafif bir deformasyon olsun: Becker model serileri kendini otomatik olarak bunlara göre ayarlar.

BECKER - AKILLI PANJURLAR
BECKER - SOLAR KİT

Güneşin gücüyle kontrol edin - Güç kabloları olmadan oldukça kolay kurulum.

Evet, otomasyon daha da sürdürülebilir olabilir: Becker SolarKit, tahrikleme için enerjisini bir güneş paneli aracılığıyla güneşten alır. Bu sayede panjurunuzu veya storunuzu güç kaynağından bağımsız olarak enerji tasarruflu bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Bir akü şarjı 100 kez açıp kapatmak için yeterlidir. SolarKit, panjurunuza veya storunuza çok kolay bir şekilde monte edilebilir ve Centronic radyo sinyalli kontrol ünitelerimiz ile kumanda edilebilir. Hatta gerekirse rüzgâr veya güneş gibi hava koşullarına tepki veren sensörler entegre edebilir ve panjurunuzu/tentenizi buna göre ayarlayabilirsiniz. Montajı kolay SolarKit, güç kaynağı kablosu veya kontrol ünitesi kablosu gerektirmediği için özellikle tadilat çalışmaları için uygundur. Enerji tasarrufu bu kadar akıllıca olabilir.