AKSESUARLAR - BECKER

AKSESUARLAR - BECKER - DIŞ MEKAN

BECKER - DIŞ MEKAN
BECKER - DIŞ MEKAN

Tente sistemini otomatikleştirin. Güneşli günler için otomatik gölgelik

Size sunduğumuz konfor sadece yaz mevsimiyle sınırlı değildir. Sensörlerimiz havanın değiştiğini ve rüzgâr çıktığını da algılar.

Yaz, istisnai olarak başkalarının gölgesinde olmayı sevdiğimiz mevsimdir. Tentelerin, güneşliklerin, jaluzilerin veya ZIP Screen’lerin gölgesinde.
Terasınızı evdeki ofisinize dönüştürmek veya büro ve yaşam alanlarınızı serin tutmak için böyle bir gölgeliğiniz mi var? İyi bir karar.
Bununla beraber tente sisteminizi sürekli manuel olarak kontrol etmeyi zahmetli mi buluyorsunuz?
O zaman bu işi Becker motorlarına bırakın. Ürünlerimiz ile tente sisteminizi hava durumuna bağlı olarak sensörler kullanarak kolayca otomatikleştirebilir, istediğiniz zaman açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Motorlarınız komutunuzu dinler. Ne zaman isterseniz ve canlı kumanda veya zamanlayıcı ile.
Küreselleşmeye katkımız: Becker sisteminizi dünyanın her ülkesinden kontrol edebilirsiniz.
Otomatik olarak gerçekleştirebilmek çok güzel. Kısıtlamalar durumunda size engelsiz bir kontrol sunuyoruz.
BECKER - DIŞ MEKAN
BECKER - OTOMATİKLEŞTİRMENİN AVANTAJLARI

Rüzgâr ve sıcaktan koruma sağlar.

Güneşten korunma ürünlerini otomatikleştirmek size büyük bir konfor sunacaktır. Ancak böyle bir otomasyonun çok daha başka avantajları da vardır. Sensörlerimiz havanın değiştiğini ve rüzgâr çıktığını da algılayabilirler. Becker motorları, rüzgâr hasarını önlemek için tentenizi veya güneşliğinizi derhal içeri sararlar. Ve bunun hemen ardından güneş tüm parlaklığıyla ortaya çıktığında sistem jaluzilerinizi ve ZIP Screen’lerinizi otomatik olarak kapatır. Böylece akşam eve geldiğinizde odanızda hoş bir serinlik olur.
Sensörler ve akıllı motor sayesinde, tente sisteminiz tam olarak yapması gerekeni yapar, siz evde olmasanız bile.

BECKER - AKILLI PANJURLAR
BECKER - GÜNEŞLİKLERİN OTOMATİKLEŞTİRİLMESİ

Güneşlik tüm dış mekânlarda göz alıcı bir unsurdur. Geniş alanların gölgelenmesine ve bununla beraber güneşin açısına bağlı olarak esnek ayar seçeneklerine olanak sağladıkları düşünüldüğünde güneşliklerin birkaç yıldır yükselişte olması hiç de şaşırtıcı değildir. Ancak sadece doğru otomasyonla güneşlikler avantajlarını gerçekten ortaya koyabilir.