AKSESUARLAR - SOMFY

AKSESUARLAR - SOMFY - PANJURLAR VE DIŞ GÖLGELİKLER

SOMFY - AKILLI PANJURLAR

Akıllı panjurlar ile her daim konfor

Motorlu panjurlar, evde yaşamınızı daha rahat ve konforlu hale getirmenizin ilk adımıdır. Evinizin yalıtımına ve enerji tasarrufuna katkıda bulunur, hırsızlığa karşı güvenliği arttırır, güneşten korunma için idealdir ve yatak odanızın tamamen karartılmasını sağlar. Bir akıllı ev sistemiyle de entegre ederek, kendinizi günlük rutinlerden kurtarır ve sevdiğiniz şeylere odaklanabilirsiniz.

Akıllı ev çözümleri sayesinde, bütün panjurlarınız siz evden çıkarken tek bir sesli komut ya da telefona bir dokunuşla kapansın, eve döndüğünüzde ise aynı şekilde tekrar kolayca açılsın.
Panjurları tek tek manuel olarak açıp kapamakla uğraşmanıza gerek kalmasın.
Panjurlarınızın ayarladığınız saatlerde ya da sensörler yardımıyla belirli durumlarda otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayın.
Yaz aylarında, güneş veya sıcaklık sensörü kullanarak, eviniz güneş aldığı zaman ya da içerideki sıcaklık belirli bir seviyeye ulaştığında panjurlarınız otomatik olarak kapansın.
Böylece evin içi serin kalsın. Mobilyalarınız, bitkileriniz ya da evcil hayvanlarınız siz evde olmasanız bile kızgın güneşten ve aşırı sıcaktan korunsun.
Klima kullanımınız da azalsın ve elektrik tüketiminden tasarruf edin.
Kış aylarında ise, güneşin doğal olarak ısıtmaya yardımcı olmasıyla, doğalgaz gideriniz azalsın.
Evinizin güneş aldığı saatlerde panjurlarınız otomatik olarak açılsın, güneş batınca da evdeki ısıcaklığı muhafaza etmek için tekrar kapansın.
Seyahatte olduğunuzda evdeymişsiniz izlenimi oluşturun.
Simulasyon senaryosu sayesinde, sanki evde biri varmış gibi, panjurlarınız sabahları otomatik olarak açılarak akşamları tekrar kapansın. Dilerseniz gün içerisinde de belirlediğiniz saatlerde açılıp kapanarak hırsızları caydırsın.
Akşamları otomatik olarak yansın, böylece dışarıdan bakıldığında evde kimsenin olmadığı anlaşılmasın.
Eviniz güvende, içiniz rahat olsun.
io-homecontrol teknolojisi sayesinde panjurlarınızın kontrolü, evde olmasanız bile sizde olsun!
Akıllı telefon veya tabletinizden panjurlarınızı, nerede olursanız olun, kolayca açıp kapatın ve gerçek zamanlı geri bildirim alın.
İstediğiniz zaman TaHoma® uygulaması ile panjurlarınızın konumunu kontrol edin.
SOMFY - DIŞ CEPHE JALUZİLERİ

Güneş ışığı seviyesini en iyi şekilde ayarlayın.

Motorlu bir cephe gölgelendirme sistemi, evde yaşamınızı daha rahat ve konforlu hale getirmenizin ilk adımıdır.
Bir akıllı ev sistemiyle de entegre ederek, düşünmenize bile gerek kalmadan, evinize giren güneş ışığı seviyesini en iyi şekilde ayarlayabilirsiniz.

TaHoma® switch ile sık kullandığınız iki senaryoyu TaHoma switch'in butonları ile kolayca başlatın
TaHoma veya Connexoon uygulaması ile evde olsanız da, olmasanız da, akıllı ev sisteminizi telefonunuzdan rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.
Ya da sensörler ve oluşturacağınız senaryolar sayesinde, düşünmenize bile gerek kalmadan, otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Bir sesli komut asistanı ile akıllı ev sistemine entegre ürünleri, uyumlu bir sesli komut asistanı sayesinde sadece konuşarak kontrol edebilirsiniz.
SOMFY - DIŞ CEPHE PERDELERİ

Akıllı Dış Storlar

Motorlu bir cephe gölgelendirme sistemi, evde yaşamınızı daha rahat ve konforlu hale getirmenizin ilk adımıdır.
Güneşten korunmanıza ve içerinin sıcaklığını kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.
Bir akıllı ev sistemiyle de entegre ederek, düşünmenize bile gerek kalmadan, mahremiyetinizi koruyabilir ve evinize giren güneş ışığı seviyesini en iyi şekilde ayarlayabilirsiniz.

Sisteminize entegre edeceğiniz bir güneş veya sıcaklık sensörü ile evinize güneş geldiğinde veya sıcaklık belli bir seviyeye ulaştığında, dış storlarınız otomatik olarak kapanarak içerisinin serin kalmasını sağlar.
Akşamları hava karardığında stor perdeleriniz otomatik olarak kapanır ve ışıklarınız yanar.
Böylece dışarıdan yabancı gözler izliyor mu endişesi olmadan ailenizle evde huzurla vakit geçirebilirsiniz.
Evden çıkarken akıllı telefonunuza tek bir dokunuşla veya sesli komut ile tüm dış storlarınızı kapatabilir, geri döndüğünüzde de aynı şekilde kolayca açabilirsiniz.
Dilerseniz diğer motorlu uygulamalarınızı veya ışıklarınızı da birlikte kontrol edebilirsiniz.
Nerede olursanız olun, istediğiniz zaman dış storlarınızı TaHoma® uygulamasından kontrol edebilir, akıllı telefonunuza bir tıkla açıp kapatabilirsiniz.