REHAU ARVETO

REHAU PENCERE SİSTEMLERİ

REHAU ARTEVO

Geleceği kalıcı bir başarıyla şekillendirmek: Benzersiz 360˚ performansa sahip, çığır açan yeni premium ARTEVO sistemi.

Kanıtlanmış yüksek teknoloji ürünü RAU-FIPRO X malzemesi ile REHAU'nun olağanüstü teknolojik uzmanlığının bir araya gelmesi, malzemenin tüm potansiyelinin kullanılmasına olanak tanıyor.
İşte sonuç: ARTEVO 360˚ performans, her açıdan üstün kalite ve en verimli malzeme kullanımı.
Şık. Güçlü. Mükemmel.
Pencereler modern yaşam için yeniden yaratıldı.

  Ürün Kataloğunu İncelemek için
  Teklif Almak İçin Bize
Paylaş:
Görünür çerçeve/kanat genişliği: 106 mm ila 173 mm
Yapı derinliği: 80 mm
Isı yalıtımı Uf (EN 12412-2 / EN 10077-2):

ARTEVO 0,97 W/m2K'ya kadar
ARTEVO max 0,81 W/m2K'ya kadar

Ses yalıtımı Rw (EN ISO 717-1): 48 dB'ye kadar
Hırsızlığa karşı direnç (EN 1627): sınıf RC 3*' e kadar
Rüzgâr yüküne dayanım (EN 12210): B5 sınıfına kadar
Su geçirmezlik (EN 12208): sınıf 9A'ya kadar
Hava geçirgenliği (EN 12207): Sınıf 4'e kadar
Maksimum cam kalınlığı: 56 mm veya cephe montajlı kanat ile 72 mm
REHAU'nun malzeme ve teknoloji uzmanlığı, gelişmiş performans ile kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlar.
Geliştirilmiş performans ve stabilite

REHAU'nun üstün teknolojik uzmanlığı ile birleşen yüksek performanslı RAU-FIPRO X malzemesinin optimize edilmiş bir şekilde kullanılması sayesinde ARTEVO, mümkün olanın sınırlarını tamamen yeniden tanımlıyor.

Daha yüksek mukavemet ve ısı yalıtımı

Fiber kompozit materyalin profilin bütün kesitine entegre edilmesi, yükün tamamen eşit ve güvenilir bir şekilde aktarılmasını sağlar. Dış duvarlarda bulunan güçlendirilmiş bölgeler ek stabilite ve burulmaya karşı sağlamlık sağlar.
Böylece tasarım, konfor, güvenlik ve sürdürülebilirlik açısından çıtayı yükseltebiliyoruz. Çeliksiz standart Uf değerleri 0,97 W/m2K'ya kadar çıkmaktadır.

Üretim verimliliği

Kanat yüksekliği 2,40 m'ye kadar olan parçalar ilave yapısal önlemler olmadan kullanılabilir. Bu sayede bileşenler daha hızlı üretilebilir.

Dar orta bölge

En dar versiyon: 118 mm, Standart versiyon: 156 mm

Benzersiz sürdürülebilirlik

Zaten REHAU profilleri %75'e varan oranda geri dönüştürülmüş malzeme içermektedir. İlk kez, sistem cam çıtalarında da geri dönüştürülmüş malzeme içermektedir.

ARTEVO MAX'ta yenilikçi teknoloji

İnovatif LowE folyo entegrasyonu termal radyasyonu %5'e düşürür ve odalardaki konveksiyonu önler. Bu da 0,81 W/m2K'ya kadar Uf değerleri sağlar.

Destek Sacı olmadan daha hafif

Destek sacı içermeyen pencereler klasik PVC pencerelere göre %40'a kadar daha hafiftir.

Pencere tasarımı ve mimarinin mükemmel etkileşimi sayesinde harika şeyler ortaya çıkabilir.
Boyut, işlevsellik ve yüzeyler söz konusu olduğunda ARTEVO yeni bir tasarım özgürlüğü boyutu sağlar.
Tam tasarım özgürlüğü

İster ahşap ister alüminyum kaplama olsun. Folyo, lake veya alüminyum kapak profilleri. ARTEVO sizlere maksimum tasarım seçeneği ve ebat sunar.

Geliştirilmiş performans ve stabilite

REHAU'nun üstün teknolojik uzmanlığı ile birlikte yüksek performanslı RAU-FIPRO X malzemesinin optimize edilmiş şekilde kullanımı sayesinde ARTEVO, mümkün olanın sınırlarını bir kez daha tamamen yeniden tanımlıyor.

Maksimum yükseklik: 2,80 m

Destek sacı takviye ve yapıştırma teknolojisi ile bağlantılı olarak elyaf kompozit malzemenin profilin bütün kesitine entegre edilmesi, hem beyaz hem de renkli pencereler için 2,80 m'ye kadar kanat yükseklikleri sağlar.

Maksimum pencere camı kalınlığı: 56 mm / 72 mm

Cephe kanatta ve çerçevede 56 mm'ye kadar kalınlığa kadar cam kullanılabilir. Bu sayede optimize edilmiş ses ve ısı yalıtımına sahip camlar kullanılabilir.
Sıva altı kanatta maksimum cam kalınlığı 72 mm'ye çıkarılmıştır.

Cephe kanat

Cephe pencere kanadının geri dönüşü! Bu özellik estetik açıdan tek tip, kapalı bir görünüm yaratır; işlevsel açıdan ise maksimum kanat kalınlığını 72 mm'ye çıkarır.

Sadeleştirme yoluyla verimlilik

İkincil kanat, çerçeve ve kukla pervaz dahil olmak üzere evrensel kanat takviyesi. Böylece geniş bir uygulama yelpazesi için güçlendirme sağlanır ve stok tutma ve üretim çabaları azalır.

Eşit seviyede konfor ve güvenlik

ARTEVO profillerinin takviye edici cam elyaf bileşenleri sayesinde 80 mm'lik sistem, ses yalıtımlı veya lamine güvenlik camının ağırlığını kolayca taşıyabilir.

RC 3 güvenlik : Davetsiz misafirleri uzak tutun

ARTEVO pencereleri, destek sacı takviye olmadan bile RC 2 direnç sınıfına kolaylıkla ulaşır. RC 3 direnç sınıfının gereksinimleri de uygun ek önlemlerle arşılanabilir.* Standart pencereler düşük hırsızlık koruması özelliğine sahiptir ve bu nedenle hızlı bir şekilde kırılabilir. Diğer yandan RC 2 veya RC 3 direnç sınıfına sahip pencerelerin kırılması çok daha uzun sürer ve özellikle ağır aletler gerektirir.

İçeride ve dışarıda birbirinden farklı görünümleri birleştirmek mi istiyorsunuz? Hiç sorun değil!

Renkli taban profilleri, pencereler açıkken bile tutarlı bir şekilde yüksek kaliteli bir görünüm sağlar. Antrasit, kahverengi veya beyaz renklerde mevcuttur.

0 mm eşik

Aslında buna "eşik" dememiz doğru olmaz, çünkü 0 mm montaj yüksekliği sayesinde RAUCERO* eşik, takılıp düşme tehlikesi olmadan zemin seviyesinde erişim sağlar. Akılcı bağlantı contası zeminde ve eşikte iz kalmasını önler. Çıkarılabilir paslanmaz çelik ızgara sayesinde temizlik de çocuk oyuncağıdır.

REHAU ARVETO UYGULAMA ÖRNEKLERİ